Do jakich kreacji założyć wiszące kolczyki?

Znajdź kolczyki wiszące.

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko panie – wzrastającym od jakiegoś czasu zainteresowaniem cieszą się też pośród panów, zwłaszcza tych lubiących styl alternatywny. Nie można jakkolwiek kwestionować, że przytłaczająca większość wzorów produkowana jest dla pań. Niezwykle dobrze wyglądają przede wszystkim kolczyki wiszące. Są one bardziej widoczne i tym samym w większym stopniu mają wpływ na to, jak inni postrzegają daną stylizację. To z tego powodu cieszą się olbrzymią popularnością pośród pań w rozmaitym wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Znaczne zróżnicowanie kolczyków wiszących pozwala dobrać je właściwie do dowolnej sukienki. Jak zatem wybrać kolczyki wiszące najodpowiedniejsze do danej sytuacji? Na jakie ich cechy powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich kształt i długość

Długość kolczyków i ich kształt to przymioty w największej mierze rzutują na to, jak ostatecznie jest widziana nasza twarz, zatem trzeba zwrócić na nie uwagę przy wyborze kolczyków wiszących. Krótsze wiszące kolczyki powodują, że twarz wydaje się bardziej krągła, z kolei te dłuższe (u jubilerów kupimy wzory mające nawet 6-7 centymetrów) rozciągają ją w pionie. Kształt kolczyków ma tu też gigantyczne znacznie. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży znajdziemy też kolczyki neutralne, które nie wpływają za bardzo na postrzeganie kształtu naszej twarzy – w tym miejscu bezwzględnie warto wspomnieć na przykład o kolczykach w kształcie łez.

Kolczyki wiszące – do jakich kreacji je założyć?

Szukając kolczyków wiszących odpowiednio dobranych do konkretnego ubioru należy mieć na uwadze, iż są one niesłychanie rzucającym się w oczy elementem. W sąsiedztwie innych odznaczających się kosztowności mogą więc sprawiać wrażenie pretensjonalności. Stąd rekomenduje się unikać noszenia ich do masywnych kolii, bransolet czy zegarków. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się wspaniale, jeśli w stroju będą najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z stylizacją włosów, butami oraz sukienką.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]