Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można kupić nieomalże wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowej broszki, naszyjnika czy pierścionka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, aby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego obwodu lub sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej porady złotnika. Pokaże on aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na ślub, imieniny czy komunię.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam wisiorek albo odpadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni też obwód bransoletki, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę bądź broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy niekompletną bądź zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]