Wisiorki z ametystami

Potrzebujesz biżuterii z ametystami? Odwiedź tę stronę

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znajdują się w Brazylii oraz Montanie, Maine, Georgii i Arizonie, a także w kilkunastu innych państwach, na przykład: Indiach i Mozambiku. Ze względu na swoją unikatową fioletową barwę, stał się bardzo popularnym kamieniem ozdobnym, który wykorzystywany jest w jubilerstwie. Kolczyki i pierścionki z ametystami znajdziesz na ametysty.com.pl.

Biżuteria z ametystami – uwielbiana od wieków

Ametysty znajdowały się w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach królów brytyjskich. w XXI wieku, znaleźć go można w pierścionkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Wyśmienicie prezentuje się jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. W celu rozświetlenia twarzy, warto założyć niewielkie kolczyki na sztyftach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej zdecydować się na duży element, taki jak broszka.

Biżuteria z ametystami – moc i właściwości

Ametyst to kamień relaksu. Z tego powodu biżuterię z tym ozdobnym kamieniem warto mieć nie tylko ze względu na kolor i walory estetyczne, ale również z powodów natury metafizycznej. Część osób, nosząc bransoletkę z ametystem przez dłuższy okres czasu, zaczyna czuć spokój i zapomina o troskach. Jednak w tych sprawach najlepiej wyrobić sobie własną opinię.