Dowiedz się więcej o wisiorkach.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z pań mogą zafundować sobie luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej istotna jest szerokość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (koła, łezki, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]