Wirtualny spacer czyli promocja firmy w Mapach Google

Na http://tinyurl.com/y4p3wk7a uzyskasz więcej szczegółów o firmie w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie ważny punkt reklamy marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by wśród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych przedsiębiorstw, usług lub marek. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, by prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, wszelkich aktualnych informacji, adresu strony internetowej firmy i stosownego opisu firmy. Istnieje również inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, ponieważ nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma sporo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, dużo łatwiej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]