Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Gorlice

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że ma on stosowne umiejętności i jest specjalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]