Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer Kraków. Kompleksową pomoc specjalisty w tej dziedzinie otrzymasz na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Czy warto aktywować wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można również pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny bądź lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]