Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Solidna porcja informacji o wnętrzach firmy w Mapach Google. Zobacz koniecznie!

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla wielu klientów sposobność zobaczenia takiego lokalu przed podpisaniem umowy jest niesłychanie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się dużą popularnością. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa bądź hostelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a następnie przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia także przechodzić do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można wykorzystać do prezentacji warsztatu, hostelu czy restauracji, a także po prostu zademonstrować znacznemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy dom, by ewentualni nabywcy mogli dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się zamówić z kilku przyczyna. Najistotniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej bądź dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość przekonania klienta, aby zamówił nasze usługi . Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę będą darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ obecnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]