Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Dowiedz się, gdzie kupić maseczkę wielokrotnego użytku

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie państwa, całkowicie przeistoczyła nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze różnych środków, które mają chronić nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do apteki lub restauracji, gdzie na ogół spotykamy większe grono ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna przyłbica ochronna ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed stycznością z wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej kluczowymi atutami są wygoda, solidność i niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet do 30 razy) przy pomocy mydła.

Przyłbica ochronna – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia oraz aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać ochronne maski w trakcie wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]