Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Kup drukarkę 3D Kraków.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90% zredukować wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można szybko otrzymać tożsame prototypy, co jest szczególnie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest precyzyjny i trwały, a w trakcie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie tworzą się zniekształcenia.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]