Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Dalsze informacje o boxie samochodowym.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą ładowność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku auta.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]