Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Chcesz kupić etykiety na wódkę weselną? Wejdź na superbutelki.pl.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na Sylwestra, urodziny bądź wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – podziękuj gościom weselnym

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też dość często nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, dacie i miejscu ślubu lub wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych wzorach oraz barwach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Etykiety na butelki – udekoruj własne alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz własne wina, soki czy nalewki, a później wręczasz je znajomym albo rodzinie przy różnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę każdej flaszki. Ponadto butelki można również oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]