Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Chcesz nabyć kontener otwarty? Zobacz tu

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć stosowane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]