Młoda marka, profesjonalne urządzenia – o ekspresach do kawy Nivona

Kawa to pełen aromatu napój, którym od setek lat delektują się całe generacje jej pasjonatów. Wielu ludzi nie przetrwa dnia bez choć małej jej filiżanki, a niektórzy spożywają ją wręcz parę razy na dobę. W większości wypadków zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednakże najzagorzalsi sympatycy kawy kupują ją w ziarnach i coraz częściej szukają najlepszych urządzeń, dzięki którym uwolnią z nich pełny smak. Z myślą o takich osobach opracowane zostały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – gustowne wzornictwo

Pomimo iż Nivona jest względnie młodą marką (powstała zaledwie na początku XIX w.), to mocno zaakcentowała już swoje istnienie w branży sprzętu dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem najnowszych modeli ekspresów zdobywa sobie coraz większy szacunek koneserów kawy, zwłaszcza dzięki temu, że dostarcza wysokiej klasy urządzenia w niezmiernie przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżniają się miłym dla oka designem, utrzymanym w klasycznych barwach bieli, czerni i szarości. Dzięki temu będą idealnie prezentować się w urzędach oraz kafeteriach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I mimo iż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia niesłychanie nieskomplikowane w eksploatacji, z którym nie przysporzy trudności swoim użytkownikom.

Atuty ekspresów Nivona

Ekspresy do kawy marki Nivona z serii CafeRomatica mają wiele interesujących funkcji. Z niektórymi z nich, np. z modelami NICR 759 oraz NICR 779 można połączyć się za pośrednictwem Bluetooth i tym samym kierować nimi z poziomu komórki. Ekspresy do kawy Nivona mają także wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wycisnąć z rozdrobnionych ziaren ich mocny smak. Opcja “Moja kawa” umożliwia z kolei zapamiętanie preferowanych ustawień przyrządzania napojów. Dzięki opcji Easy-Spumatore (dostępnej m.in w ekspresie NICR 680) szybko zrobimy delikatną piankę do cappuccino. Co ważne, urządzenia Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.