Mopy do mycia podłóg dla firm i instytucji

Jeśli chcesz zamówić mopy do mycia podłóg, koniecznie wejdź na verdeavis.pl.

Mycie podłogi zdaje się bardzo łatwym zadaniem – niezbędne są do tego woda, mop i odpowiednia ilość płynu. Jednak sprawa się komplikuje, gdy chodzi o sporą powierzchnię lub nietypowe, trudne do usunięcia zabrudzenia. Wtedy należy sięgnąć po mopy profesjonalne oraz specjalistyczne środki czystości. W czym kryje się ich przewaga nad standardowymi, wykorzystywanymi na co dzień w naszych domach sprzętami? Dlaczego, dbając o podłogi w obiekcie publicznymi lub siedzibie firmy, powinno się wybierać właśnie profesjonalne mopy do podłogi?

Wyróżniki najwydajniejszych mopów do podłóg?

Na wydajność mopa wpływają zwłaszcza dwie cechy – jego szerokość oraz tworzywo, z którego go wykonano. Pierwszy atrybut decyduje o tym, jaką powierzchnię będzie można wytrzeć za jego pomocą przy jednym pociągnięciu. Jest szczególnie ważna, gdy mop ma być wykorzystany do mycia posadzek o dużej powierzchni – przykładowo parkietów na boiskach, hallów czy sal tanecznych. Od drugiej uwarunkowana jest chłonność mopa i tym samym szybkość mycia oraz jego trwałość. Warto również mieć na uwadze, że twardsze włókna lepiej ścierają pobrudzenia niż miękkie.

Akcesoria do profesjonalnych mopów do mycia podłóg

Mop jednak nie wystarczy, by pracownicy ekip sprzątających mogli efektywnie i szybko myć posadzki. Nieomal równie ważne są również dodatkowe akcesoria. Wśród nich specjalną uwagę warto zwrócić na trzonek. Jego długość musi być dopasowana do wzrostu użytkownika, a on sam powinien być w miarę lekki. Tylko w takim przypadku użycie mopa nie będzie zbyt dużym nadwyrężeniem. W przypadku mopów płaskich istotne jest również jego mocowanie – wpływa ono na łatwość wyciskania mopa, a dobrze dobrane znacznie upraszcza i przyspiesza pielęgnację posadzek. Podczas sprzątanie większych powierzchni polecamy wybrać zestaw wiadro plus mop.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]