Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Chcesz zamówić szaters? Wejdź na skyshutters.pl.

Planując aranżację domu, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Przeważnie wybiera się szablonowe rozwiązanie, a więc firany i zasłony, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno mało rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Charakterystyka shuttersów

Nadrzędną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych poruszają się, a więc można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od fantazji lokatorów. Wytwarza się je z drewna, PCV, jak również z płyt MDF. Okiennice wewnętrzne shutters zakłada się najczęściej na oknach, aczkolwiek świetnie sprawdzą się także na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie spotyka się wciąż okazjonalnie, ale gros osób na pewno przyjrzało się im w telewizji lub w kinie, ponieważ tego typu okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Australii czy RPA.

Zalety ozdobnych okiennic shutters

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko doskonale wyglądają, lecz mają również pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można regulować użycie energii słonecznej: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać stracie ciepła. Shuttersy pasują do różnych stylów wnętrz i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom bardzo gustowny wygląd, dzięki czemu podnoszą wartość posesji. Trzeba dodatkowo zaznaczyć, że shuttersy reguluje się bez wykorzystania sznurów, co posiadacze psów i kotów oraz rodzice małych dzieci, które zagmatwać wiszące linki, uznają na pewno za dodatkowy plus.

Dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]