Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Szukasz słoików z kranikiem? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]