Profesjonalne środki czystości

Chcesz kupić ekologiczne środki czystości? Skieruj się na tę stronę.

Żeby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment środków czyszczące skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, tłustych osadów, graffiti czy też wykwitów pleśni.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]