Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Znajdź balon na wino.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]