Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

części zamienne Renault, Renault części Kraków

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]