Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Więcej szczegółów o butelkach w hurcie.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim zdrowym, autorskim bądź pysznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi być zabezpieczona tak, by artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a więc np. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. marmolady, żurek czy smalec kanapkowy, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików i butelek. Tym sposobem także otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1700, a nawet 4000 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek bądź słoiczków w hurcie można także nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]