Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Dowiedz się, gdzie kupić kontenery rolkowe, wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Nie wszystkie śmieci mogą być wyrzucane do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to w szczególności tych, które są wytwarzane w czasie wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, a także odpadów industrialnych. Należy je transportować do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednakże wyniknąć komplikacje powiązane z składowaniem oraz transportem śmieci. By się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na odpady

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dopasowane do przechowywania oraz przewozu starych mebli, opakowań, gruzu i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są także kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak trociny, wióry metalowe bądź granulaty. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najprostsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla ekip sprzątających i firm budowlanych

Odbiorcami oferty producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można znaleźć m.in. firmy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, a także różnego rodzaju zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty oferujące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Udostępniają je one klientom, a po napełnieniu odwożą do miejsca legalnego ich składowania lub recyklingu.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]