Twoje wnętrza w nowoczesnej odsłonie – o sklepie Deco Skład

Deco Skład sklep internetowy

Najbardziej komfortowo czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas akcesoria pasujące do naszej osobowości. W takim pomieszczeniu łatwiej nam wypocząć po długim dniu pracy. Stąd tak ważna jest troska o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie lub dopiero myślisz o jakimś remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Nowoczesna zastawa stołowa i dekoracje do pokoju dziennego zamówisz w Deco Skład

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria oraz meble utrzymane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Podstawowym wyznacznikiem tego stylu jest prosty wygląd, pewna doza surowości oraz dążenie do stosowanianaturalnych materiałów, częstokroć obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć dość szeroko, więc każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – są tu zarówno elementy nawiązujące do folku, a równocześnie prym wiodą tu również wyraźne tendencje ukierunkowanie na urządzanie pomieszczeń w w okrojonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu lub sprawdzić jego asortyment przez internet, odkryjesz szeroka ofertę dodatków do kuchni, jadalni i łazienki, ale także dekoracji i mebli do sypialni dziecka, pokoju dziennego czy przedpokoju. Tu kupisz przybory do gotowania, przechowywania oraz pieczenia, a także piękne nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli chcesz zachwycającej łazienki, spraw sobie akcesoria i zestawy łazienkowe starannie wybrane z asortymentu najlepszych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś wielbicielem złota lub czerni i są to barwy, w których pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład znajdziesz wiele akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – ciekawe wskazówki dla każdego

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym cyklicznie przedstawia wiele użytecznych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam uzyskasz dotyczą nie tylko urządzania mieszkania, zakupu funkcjonalnych sprzętów czy wyboru najlepszych akcesoriów i designerskich dekoracji. To również nieprzeciętne propozycje prezentów dla najbliższych z okazji przeróżnych rocznic, świąt oraz imprez. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, by być zawsze na bieżąco z obecnymi trendami w aranżacji wnętrz.

Dane teleadresowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]