Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Wypożyczalnia szalunków - najnowszą ofertę poznasz na abcszalunki.pl

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, ale łatwo zaobserwować również konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Innymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na wysokie koszty nie wszystkie ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Jeśli będą potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to dziś bardzo popularna usługa.

W jakich sytuacjach wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Warto nadmienić również o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować spore koszty.

O czym wiedzieć przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę istotna okaże się również obsługa klienta – w sytuacji, kiedy zbliża się czas rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei skorzystać z internetu i dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy myślą dotychczasowi kontrahenci.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]