Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Skieruj się w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw górskich.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia bezpieczne i dobrze opracowane wycieczki nadzorowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]