Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminów na studia

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ sporo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również porady zawodowców, które pomogą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]