Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak korzystnej oferty opieki WordPress!

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się bardzo często używanym CMS-em. Dzięki temu, iż łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest bardzo szybki, stosuje się go obecnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS może być źródłem problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i pomocną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o regularnej instalacji najnowszych wersji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie aktualizowanie jej do aktualnej wersji systemu zarządzania treścią. Nieraz jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na cyberataki lub zainfekowanie przez wirusymalware. Co więcej, pomimo że WordPress jest dość nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Wobec tego konieczne jest, by czynność tę wykonała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, warto powierzyć opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu specjaliście.

Utrzymanie WordPressa – usługa dla dużych i małych firm i blogerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest też blogerom i freelancerom posiadającym własne strony www. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się likwidowanie następstw cyberataków, wykonanie aktualizacji WordPressa i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też przeróżnego rodzaju monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]