Optymalizacja stron firmowych i nie tylko

Zleć pozycjonowanie i optymalizację stron internetowych.

Zapłaciłeś fortunę za nową witrynę internetową, a ona nie zachęca kolejnych kontrahentów? Jest świetnie zaprojektowana i wyposażona w nowoczesne rozwiązania, jednak klientów w ogóle nie jest więcej? Licznik odwiedzin nie rusza się pomimo Twoich starań? Najpewniej przyczyn powinieneś szukać w małej zauważalności w sieci. Klienci zwykle używają wyszukiwarek – każdy przedsiębiorca powinien zatem zatroszczyć się o to, by stronę jego firmy internauci znaleźli bez żadnych problemów. Jak to osiągnąć? Warto zacząć od samej strony, optymalizując ją zgodnie z zaleceniami Google.

Zasady optymalizacji stron

Optymalizacja strony to różne modyfikacje polegające na dopasowaniu witryny do wymogów wyszukiwarki. Są to zarówno modyfikacje HTML strony, jak i zapełnienie jej właściwą treścią. Jest to szczególnie istotne z uwagi na fakt, iż boty wyszukiwarek sprawdzają witryny w myśl z góry ustalonych wytycznych – znaczenie ma na przykład prawidłowe wykorzystanie znaczników w kodzie i użycie słów kluczowych.

Kto wykona optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie potrzebujące dużej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach Google – dlatego też nie najlepszym pomysłem będzie samodzielne modyfikowanie strony według ogólnodostępnych poradników. O wiele słuszniej zrobimy zlecając to wyspecjalizowanej agencji SEO oraz traktując to jako inwestycję – zyski notowane przez naszą firmę mogą podnieść się już po paru miesiącach od przeprowadzenia optymalizacji.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]