Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Dalsze informacje o sklepie WooCommerce

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie masz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż w mgnieniu oka opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, ma wiele atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się też funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom wniesienie opłaty za zamówienie przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjędanych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, wykorzystanie jedynie koniecznych, przetestowanych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]