Dom w nowoczesnym stylu – poznaj polskiego producenta designerskich mebli

Zobacz, gdzie zamówić polskie meble designerskie, wejdź na https://stfurniture.com/sklep/.

Wnętrza i to jak je urządzamy, może wiele powiedzieć o naszym wyczuciu estetyki, charakterze oraz o tym, jak definiujemy komfort. Konsumentów nie podoba się już oferta wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można się zaopatrzyć w meble, produkowane w tysiącach sztuk, jednakowe dla polskich odbiorców, jak i tych z pozostałych części Europy. Coraz częściej więc szukamy mebli, które nie tylko będą manifestować nasz indywidualizm, ale też okażą się funkcjonalne. To właśnie oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nowoczesne meble wyróżniane w Polsce i w Europie

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie 10 lat i jej trzonem dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Aczkolwiek jedyne w swoim rodzaju meble oferowane przez studio STF to owoc dokładnej pracy pokaźnej ekipy, składającej się z wykwalifikowanych rzemieślników, konstruktorów oraz technologów. Marka Swallow’s Tail z niezwykłą troską podchodzi do procesu produkcji nowych linii produktów, poświęcając poszczególnym etapom – od pierwotnego szkicu, przez przygotowanie prototypu, aż po dobór drewna wysokiej jakości – sto procent zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych projektów sprawia, iż meble marki STF cechują się wręcz doskonałym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że meble marki STF nagrodzono sporą ilością wyróżnień branżowych i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (m.in. w Warszawie, w Paryżu czy w Kolonii).

Minimalistyczne meble z litego drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je zamówić?

Każdy mebel Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można kupić bezpośrednio na stronie internetowej marki. Prócz praktycznych stolików kawowych, biurek i stołów do jadalni, ten producent mebli z drewna oferuje też ławki, krzesła oraz komody, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi ramy do luster i tealighty). Warto wiedzieć, że płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić także w salonach meblowych na terenie całego kraju (np. w Poznaniu, w Gdańsku bądź w Toruniu) oraz w Europie (między innymi w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech).

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]