Meble kuchenne na zamówienie vs kuchnia modułowa

Aktualna oferta kuchni na wymiar.

Kuchnie na indywidualne zlecenie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, jakie można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie potrzebują szybko i łatwo urządzić własną kuchnię. Są jednakże w większości wypadków mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar oraz mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niestereotypowe wnętrze i konkretne wymagania internautów w znacznym stopniu ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, zgrabnych i współczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Dane teleadresowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]