Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Flobo - robot do obsługi należności. Zdobądź więcej szczegółów.

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas tracony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]