Bezpieczny parking monitorowany przy lotnisku w Krakowie

Duża część osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, lecz prosi kogoś o przywiezienie lub korzysta z taksówki. Wydaje się, że tak jest lepiej, gdyż w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować pojazd na czas wyjazdu. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się tam zaparkować?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo pozwala to przybyć na lotnisko własnym autem. Pomimo iż parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie należy się tym martwić, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są niezwłocznie. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa parkowanego pojazdu, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza też ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są również ceny korzystniejsze niż można szacować, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najważniejsze jest to, że mogą wyruszyć w podróż zupełnie nie obawiając się o bezpieczeństwo zaparkowanego pojazdu, bo jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.