Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Więcej szczegółów o cateringu dla firm.

Sympozjum, ważne rozmowy biznesowe albo szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – na czym polega taka usługa?

Kursy oraz sympozja biznesowe to eventy trwające przeważnie po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są na ogół dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie pełnego posiłku w okolicznej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez obaw o ubrudzenie ubrania czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest niesłychanie potrzebna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to też szansa rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, gryząc zakupione po drodze w na stacji benzynowej bądź własnoręcznie przyszykowane kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę gości.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]