Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Zamów catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, wesela czy komunie, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na które zaprasza się często nawet i sto osób. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a potem naszykować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy warto zamówić catering na wesele?

Organizowanie zabawy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich przy stole. na imprezie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, dania będą pyszne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, kucharzy i managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Menu wesela skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, lecz także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowane uprzednio menu proponowanych dań głównych, trunków i deserów pasujących do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość sam przygotować kartę dań z proponowanych dań. Warto jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i często na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia indywidualnych zestawów potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]