Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Jeśli chcesz zlecić catering okolicznościowy, kliknij w to miejsce.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć ich apetycznymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, jednakże przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Poza tym to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie robić za kelnera bądź zamknąć się w kuchni. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku wynajmować sali!

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli z miejsca o cateringu weselnym czy imprezach firmowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych dopuszczał on możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, że przez długie lata firmy cateringowe nie zapewniały obsługi małych rodzinnych zabaw, a nieraz nawet tych większych, jeżeli nie było to związane z wynajmem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy urządzić imprezę we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce smaczne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy to oferta na każdą rodzinną okazję. Najlepsi kucharze bez trudu opracują jadłospis współbrzmiące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny bądź na urodziny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę półmetków, studniówek i komersów. Szukając firmy świadczącej tę usługę polecamy zdecydować się na taką, która potrafi dostosować menu do życzeń i możliwości finansowych klienta, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w przyozdobieniu i ustawieniu stołów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]