Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

parking strzeżony lotnisko balice

Szybkość, wygoda oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej oddalone miasta świata – to główne plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły ogromną popularność. Podróż, której częścią jest lot, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie problem dojechania do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty personelu

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w wielu wypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]