Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Uzyskaj więcej szczegółów o projektach budowlanych Kraków.

Pracownia architektoniczna świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie monitoruje rozwój robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę budynku bądź proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Szukasz nieszablonowych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się od innych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a równolegle praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje obejmują m.in. biura, pensjonaty, budynki rekreacyjne i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może też rozplanować przestronne i funkcjonalne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]