Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Parking długoterminowy Balice - poznaj bezkonkurencyjną ofertę.

Wyjeżdżasz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim lub pociągu.

Czemu warto korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy też darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez trudności, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]