Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Balice parking, znajdziesz na https://pandaparking.pl

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]