Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Sala na 18 Kraków - na tej stronie sprawdzisz aktualną ofertę.

Przeważnie w przypadku imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie urządzamy żadnych imprez z rodziną oraz przyjaciółmi, uznając, iż nie jest to konieczne. Ale są takie ważne życiowe momenty, których właściwe uczczenie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia wejście w dorosłość, czyli “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w domu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi dużo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła spożywać i kupować napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, może starać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Da się ponownie urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Więc lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół postanawia wyprawić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni smaczne przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie w plenerze? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozłożyć w nim spory namiot i zorganizować grill.

Sala na 18 urodziny – jakie posiłki wybrać?

Każdy ma świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Trzeba w związku z tym koniecznie zadbać o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali także jest nadzwyczaj ważny, aby zaproszeni kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Polecamy zatem postawić na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian według podanych wytycznych, jak również dobrze rozlokuje stoły z napojami i posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje menu nie tylko do charakteru zabawy, ale też do preferencji i finansów klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]