Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Sektor transportu ciągle się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, a także otwierania się nowych rynków na eksport i import. Z tego powodu potrzebuje również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy solo (na przykład z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji używane są tylko surowce najwyższej jakości, dostarczane przez renomowanych partnerów. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie 30 lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na przygotowanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o transporcie szczególnie wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni lub w paru autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o komfort klientów, którzy wykonują naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów spółki są zawsze dostępne, co minimalizuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co zdecydowanie przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.