Profesjonalna opieka nad grobami

Jeżeli chcesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, skieruj się tutaj.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, które należy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju usług – gdy zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała grób co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, iż koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]