Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Na tej stronie uzyskasz rzetelną pomoc fachowca w zakresie tworzenia projektów wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]