Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Zamów organizację przyjęć.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też ceremonie chrztu, komunie święte oraz przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zabukowanie pasującego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj zaproszonym gościom zabawy najlepsze warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka albo przyjęcie imieninowe, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast zabawy, w których sporą grupę gości będą stanowić kilkulatki, jak komunie albo chrzciny, warto urządzać w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko sytuacją i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane zaproszonym też powinny być dopasowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o dobre potrawy, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal królewskiej atmosferze urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzciny i – naturalnie – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. A gdy impreza ma być zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz ozdobienia stołów, przez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]