Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne albo plenerowe grille dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu zbudowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, aby świętować nowe kontrakty, a także przeróżne gale dla klientów biznesowych, kursy i sympozja. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie zorganizować imprezę firmową?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, trzeba szukać ofert najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ważne bankiety dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich przypadkach zorganizować event w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo uwydatni doniosłość uroczystości. Natomiast jeśli na imprezę zaproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering doświadczonej firmie

Planując imprezę firmową nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczone miejsce smakowitych dań dla uczestników, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest również zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Należy więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują potrawy w wytworny sposób, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i świetnie prezentujące się na talerzu dania.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]