Uszkodziłeś swojego iPhone’a? Przynieś go do serwisu iPhone w Warszawie

Wymiana baterii iPhone Warszawa - zajrzyj tutaj po dalsze informacje o tej usłudze.

Tablety, komputery i smartfony są w dzisiejszych czasach integralną częścią naszego życia zawodowego oraz osobistego, toteż nabywając te akcesoria zazwyczaj wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od wielu lat produkty firmy Apple, które pomimo swojej dość dużej ceny w zestawieniu z urządzeniami innych marek, z roku na rok zyskują sobie miliony nowych klientów. Jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może stracić swoje właściwości czy też zostać uszkodzony wskutek niewłaściwego użytkowania. Co nie świadczy o tym, iż bezzwłocznie należy wymienić go na nowy – wystarczy przecież przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana baterii oraz szybki i inne co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Kto używał produktów Apple wie z doświadczenia, iż sprzęt ten działają bezawaryjnie latami, jednakże nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień dostaje zlecenia na wymianę baterii, która z czasem wolno się ładuje, wymianę szybki tylnej albo przedniej, rozbitych w wyniku upadku telefonu z dużej wysokości, a także wymianę pozostałych małych podzespołów jak niedziałający przycisk HOME bądź popsuty układ U2. Specjaliści serwisu pomogą również w przypadku konieczności odzyskania ze smartfona utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone Warszawa – powierz smartfin ekspertom z kilkuletnią praktyką

Dopóki iPhone ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Problemy pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, bo usunięcie nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość wysokie wydatki, na które nie wszystkich stać. Na szczęście na obszarze całej Polski, przeważnie w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnią praktyką nawet w od ręki są w stanie przeprowadzić naprawę smartfonów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, sprzedawanych na przestrzeni ostatnich 10 lat, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS MAX i XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie możesz telefonu dostarczyć samemu do punktu, szukaj usługodawców, którzy przyjmują zamówienia naprawy iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555