Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Zgłoś się po poradę do polskiego psychologa Northampton.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak nadal nie brak chętnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza wiele kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym bardzo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą również trudności ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego rodzaju niezwykle trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339