Zwalczaj ból falą uderzeniową

Jeśli szukasz urządzeń do fali uderzeniowej, koniecznie wejdź na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, ostroga piętowa, tzw. łokieć tenisisty czy bóle w okolicy bioder. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia przeprowadzenie terapii u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]