Kurs kulinarny – warsztaty nie tylko dla amatorów

Aktualna oferta kursu kulinarnego.

Wzięcie udziału w warsztatach kulinarnych to znakomity sposób na zdobycie nowych umiejętności – powtórzenie podstaw gotowania, poznanie dobrych technik produkcyjnych oraz tajników rozmaitych przepisów. Do kogo kierowana jest oferta? Dlaczego warto skorzystać z kursu kulinarnego?

Warsztaty kulinarne – poznaj sekrety technik gotowania

Umiejętności gotowania nie nabywa się w parę miesięcy – prawdziwy mistrz potrzebuje czasu, żeby zaznajomić ze skomplikowanymi przepisami i poszerzać swoje kwalifikacje. Jeżeli pragniesz podążać śladami najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i ucz się od zawodowych szefów kuchni, którzy opanowali sekrety sztuki kulinarnej, a teraz dzielą się nimi z mniej doświadczonymi kursantami. Oferta adresowana jest do przeróżnych zainteresowanych – zarówno do tych, którzy dążą do tego, by doskonalić posiadane już kompetencje, ja i do pasjonatów, którzy ledwo zaczęli swoją historię z kuchnią. Warsztaty kulinarne zapewniają duże spektrum tematyczne – można partycypować w zajęciach z kuchni fit, poznawać przepisy wegetariańskie, uczyć się smażyć smakowite steki wołowe, jak również doskonalić przyrządzanie tortów, deserów i innych wyrobów cukierniczych.

Doskonal swój talent!

Jak przebiegają kursy? Warsztaty kulinarne są dwuczęściowe – odbywa się szkolenie teoretyczne i praktyczne. Panel teoretyczny służy wyjaśnieniu podstaw, a etap praktyczny jest w całości dedykowany nauce przygotowania wybranych potraw. Uczestnicy wszystkie dania przygotowują samodzielnie, uczą się również sztuki ozdabiania potraw na talerzu, a wszystko odbywa się pod bacznym okiem specjalistów. Pragniesz zdobyć nowe umiejętności kucharskie i podawać swoim gościom smakowite potrawy? Jeżeli interesują Cię aktywne warsztaty kulinarne przeprowadzone z naciskiem na praktykę, sięgaj po usługi oferowane przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową.

Dane teleadresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]